Forum Terytorium126p Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
 
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum Terytorium126p Strona Główna » Zloty, imprezy
Poll

Ilu dniowy ma być zlot ?
1- dniowy
8%
 8%  [ 4 ]
2- dniowy
40%
 40%  [ 20 ]
3- lub wiecej dniowy?
52%
 52%  [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
Evela
Administrator



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 324
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 11:18, 16 Maj 2006

No i nadszedł czas na Zlot Ogolnopolski, ktory potencjalnie ma sie odbyć w Łodzi. W tym temacie mozecie sie wypowiadac na jego temat, kiedy mialby sie odbyc, oraz zapraszam do udziału w ankiecie:)
Prosze tez o wiecej informacji od organizatorow!

Ja w ogole jestem za propozycja zrobienia Ogólnopolskiego w Bielsku. Sadze ze lepiej chyba bedzie pochodzic po gorach i poopalać sie nad jeziorkiem ,a i miejsca na upalanka jest sporo.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Qulek
Klubowy Komik i Mod



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1142
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 12:44, 16 Maj 2006

No nic zobaczymy pożyjemy Smile powiem szczerze że może byc i upaklanko i jakieś jeziorko .. ale trzeba by znaleźć miejscówke zeby połaczyć jedno z drugim Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
rOgaL
Klubowy Rogalik



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 771
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 14:57, 16 Maj 2006

wsumei mnie tez tam wszystko jedno wazne byscie byli tam i mogli wreszcie sie porzadeni zintegrowac Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Demon126p
Klubowicz



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 695
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 15:14, 16 Maj 2006

3 dni melanżu jest wystarczające.
Stawiam na lipiec.
Tyle mojego Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
misiekINblue
Future Member



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 355
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Chełm/Rzeszów

PostWysłany: Wto 15:36, 16 Maj 2006

a ja kurde wszędzie mam daleko z domu jak nie patrzeć conajmniej 450 km w jedną strone, obojetnie gdzie byłby zlot Sad także mi też to obojetne ale wolałbym góry Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Jacq
Klubowicz Moderator



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1131
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 15:44, 16 Maj 2006

rOgaL napisał:
i mogli wreszcie sie porzadeni zintegrowac Smile


Very Happy proponuje 2 dni integracji, trzeciego odpoczynek i czwartego do domq Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Mariusz126p




Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: GLOSKOW

PostWysłany: Wto 16:03, 16 Maj 2006

Wg mnie powinien bys 4 dniowy z tego wzgledu iz po pierwsze primo pierwszy dzien trza sie jakos rozladowac z zakupami namiotaki lub w domkach zamieszkac jakos drugi finalowy dzien to otwarcie zlotu a trzeci by odjechac po nocy libacji tzn integracji POZDRO!!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Porthos
"prawie" admin :-)



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 295
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Głosków/ pod Wawą

PostWysłany: Wto 20:30, 16 Maj 2006

Co do zlotu:

Uważam że powinien odbyś się on na południu Polski.
Argumenty :

Łódź zawsze broniła się tym że jest w centrum Polski i wszyscy mają tak samo daleko (blisko)...ale prawda jest taka że nie obrażając naszej ekipy z północnej Polski to nikt się nie pokaże...teraz o sile Terytorium stanowią ekipy z Rzeszowa, Wrocławia, BB, generalnie ze śląska - i w tamtym rejonie powinien być zlot !

Kolejna sprawa : pomijając tor/miejsce do upalania to w łodzi nie ma zbyt wile miejsc/widoków - co innego góry - tutaj nie trzeba argumentować Smile

W BB na pewno znajdzie się miejsce gdzie sobie pojeździmy jak i teren aby odpoczać - choćby szczyrk, jezioro żywieckie Cool

Frekwencja : BB jest zdecydowanie bliżej wrocławia itd więc na pewno będzie lepsza niż na ogólnopolskim zlocie w łodzi


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
moch
Klubowicz Moderator



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 23:00, 16 Maj 2006

Heh... no cóż, szkoda, że po mojej propozycji, Evela zaproponowała kolejną rzecz, bez żadnej próby porozumienia ze mną Neutral. Też bym się wybrał "w górki", ale nadal utrzymuję chęć zrobienia "integracyjnego" w okolicach Zalewu Sulejowskiego. Wg. mnie "łódź" pojechałaby nad Zalew, a wcale jeszcze nie jest nas tak mało. Coś chyba nas skreślacie.

Evela - przedstaw jakieś konkrety. Zdjęcia miejsc do upalania, ceny noclegów, miejsca do biwakowania z namiotem. Możliwości i odległości dojazdu z miast gdzie mamy oddziały.

Poza tym jeśli ma to być zlot ogólnopolski TO CO NASTĘPUJE:

1. Należy go JUŻ TERAZ (jest 16 maja) zacząć reklamować na innych forach - F&F, fiat126.iq.pl, Mały Fan Klub, Forum Polskiej motoryzacji, tuning.pl, streetracing.pl, Maxi Tuning (i wiele innych)

2. Zlot ogólnopolski powinien posiadac sponsorów, należy coś w tym kierunku zrobić

3. Winno się zorganizować MEDIA, zadzwonić chociażby do radia lokalnego, prasy, może jakiejś lokalnej stacji TV - nie mówię, że przyjadą, ale MOŻE - a to zawsze jest największa reklama dla klubu. To samo należy zrobić powiadamiając PORTALE INTERNETOWE (wp.pl, o2.pl, interia.pl, onet.pl)

4. Zaproponować KONKURENCJE, ewentualnie pogadać z kimś kto ma dostęp do najbliższego Toru rajdowego, kartingowego.

5. Jakiś przejazd przez miasto ?

6. I oczywiście "wieczorek" - plan wieczoru - ew. "piwko", grill, wypoczynek "dowolny"

7. Pomysleć należy o całym zapleczu socjalnym. Na taki zlot może przyjechać wiele osób, które "urwały się z choinki", każdy musi znać swoje miejsce. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.


Ja miałem na myśli ogólnopolski zlot typu "nasiadówka", "piwko&grill", "lajtowa integracja". Nie coś co przedstawiłaś Ty. Jeśli zdołasz się podjąć tak szeroko zakrojonej akcji jak to zrobiło Terytorium 126p w Łodzi, dwukrotnie to BARDZO DOBRZE

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
ziomal
Klubowicz



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 156
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 1:42, 17 Maj 2006

ja nie wiem jak było w łodzi na zlotach znam tylko ostatni ale z tego co obiło mis ie o uszy to zamkneli w łodzi tor i nie ma szans go wynając czyli jedna z głównych atrakcji odpada a w bielku hmm góry, swierze powietrze, teren do upalania:), jezorko i racja co do wypowiedzi portosa wiekszość ludzi jest ze sląska bo ile ludzi było np z gdyni w łodzi?? a zawsze przyda sie też odmiana i zmiana miejsca za rok moze my sie postaramy i we wrocku zorganizujemy bo tor mamy, miejsce jest, i sponsorów myśle by nie brakło. Co do zlotu w BB to bedzie ciężko ponieważ bedą to robić pierwszy raz i ciężko im bedzie podoła bez pomocy kogoś właśńie z Łodzi kto już organizował zlot i wie co załatwiać i gdzie jakie papiery i jak je napisać. Na zlocie w Łodzi mówiłem, we wrocku jest tuningowisko wszystkie pozwolenia są pozałatwiane miejsca i atrakcje w takim wypadku jesteśmy zwolnieni z organizacji i zawsze można sie pod To podpiać wpaść jako Terytorium czy poprostu jako fanatycy 126p i się pobawić-spotkać tylko ze tuningowisko jest w czerwcu:P
jedyne co moge powiedzieć to powodzenia ludziom z BB:P mam nadzieje że się wam uda


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Mariusz126p




Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: GLOSKOW

PostWysłany: Śro 9:28, 17 Maj 2006

Ze mna o tym rozmawiales Ziomalku Smile i jestem za jest teren ktos jusz wszystkim sie zajal a my stawimy sie jako grupa terytorium lub j/w fanatycy 126p jest miejsce jest czas tylko co wy na to ?? Ziomal dowiec sie kiedy jest konkretnie tuningowisko dalej jakies foty gdzie to jest mapki dojazdu poprostu trza to pokazac ludziom .

p.s: jak tam maluszek ??


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
moch
Klubowicz Moderator



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro 9:37, 17 Maj 2006

Ja nie bardzo chciałbym się podpinać pod "tjunink". Nie rozumiecie idei ogólnopolskiego zlotu 126p? Nie polega to wszystko na "podpinaniu się".


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Mariusz126p




Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: GLOSKOW

PostWysłany: Śro 9:54, 17 Maj 2006

Michal czy ty nie widzisz co sie dzieje ?? zlot w łodzi jest wielkim znakiem zapytania tor zamkniety Max sie wypina etc a tak mozna w innym miejscu niezwazajac na innych jechac i sie spodkac .........................


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Evela
Administrator



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 324
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Śro 10:57, 17 Maj 2006

moch :
po pierwsze : temat o zlocie ogolnopolskim napisalam na prosbe porthosa i dlaczego niby mialam sie z Toba na ten temat porozumiewac ? A chyba jest roznica miedzy OGOLNOPOLSKIM a "integracyjnym"gdzie by miala byc tylko Łodz , jak to raczyles podkreslic
po drugie : co do skreslania was.. no cos w tym jest ...
po trzecie: nie bede przedstawiala narazie zadnych miejsc itp. bo i tak organizowałby to Michal, bo w Bielsku nie mieszkam, z moja ewentualna pomoca, a to byla TYLKO propozycja a nie "fakt dokonany" ze TAM to robimy i juz, a Ty robisz wielkie halo...
po czwarte: to ma byc zlot Ogolnopolski TERYTORIUM wiec nie widze potrzeby reklamowania tego na innych forach
po piate: patrz punkt wyzej - po co sponosorzy, media ? Confused
po szoste: ja jeszcze nic nie zdazylam przedstawic wiec nie wiem o co Ci chodzi? Bo ja tez mam na mysli bardziej integrowanie sie czyli poopalanie sie nad jeziorkiem, pochodzenie po gorach,zeby wszyscy przebywali w jednym gronie
po siodme : o co Ci chodzi z "szeroko zakrojona akcją" ??
cytuje: "Ja w ogole jestem za propozycja zrobienia Ogólnopolskiego w Bielsku. Sadze ze lepiej chyba bedzie pochodzic po gorach i poopalać sie nad jeziorkiem ,a i miejsca na upalanka jest sporo."
Gdzie tu jest jakas OGROMNA INCJATYWA hm ??

Sadze ze juz chyba wszystko Ci wyjasniłam...
Pozdrawiam!
Cool


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Qulek
Klubowy Komik i Mod



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1142
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro 11:03, 17 Maj 2006

Evelko jeśli moge wtrące jedno zdanie Smile Tu chodzi o ZLOT OGÓLNOPOLSKI ORAGANIZOWANY PRZEZ TERYTORIUM !! tak jak to było 2 lata wstecz.. choc wasza propozycja po przeczytaniu tego jest kusząca... sponsorzy są potrzebni w przypadku takiego zlotu o jakim mówi Mochu bo wtedy mozna jakies nagrody w różnych koknurencjach ufundowac i jakies skromne ale jakże pamiątkowe pucharki Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

 

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.
Regulamin